DJ Decks

DJ Decks

DJ Decks jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów i producentów hip-hopu w Polsce. Swój pierwszy didżejski mixstape wydał w 1998 roku, a w 2020 ukazał się najnowszy album „Mixtape 7”, na którym pojawili się zaproszeni raperzy amerykańscy i polscy, w tym m.in. O.S.T.R., Major SPZ, Paluch, W.S.R.H. czy JWP. Do 2015 roku DJ Decks był związany z zespołem Slums Attack, z którym nagrał siedem złotych i platynowych albumów studyjnych, a album „Na Legalu?” zdobył nagrodę ”Fryderyka”. W 2001 roku zajął czwarte miejsce w eliminacjach do mistrzostw Europy DJ-ów Vestax Extravaganza. Współpracował też wieloma innymi zespołami i muzykami, w tym z WWO, Quebonafide, Sitek czy Hemp Gru. DJ Decks prowadzi także studio nagraniowe pod nazwą La Bomba Studio. Artysta jest endorserem marki Akai Professional i używa potężnej stacji roboczej MPC X.

Polecane produkty

  • Nowość!
AKAI MPC X SE

AKAI MPC X SE

Samodzielna stacja robocza typu MPC, ekran multi-touch 10.1″, 16 kontrolerów Q-Link z wyświetlaczami OLED, pamięć wewnętrzna 48GB, 10GB brzmień, opcjonalny HD SATA 2.5″ oraz karta SD, MIDI 2 IN/ 4 OUT, 8 wyjść CV, pamięć RAM 4GB, 2 x USB 3.0

Zobacz

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM