Damian Kostka

Damian Kostka

Utalentowany polski kontrabasista i basista młodego pokolenia. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu i Akademię Muzyczną w Poznaniu.
Występował na wielu festiwalach, m.in. Lotos Jazz Festival, Prague International Jazz Festival, Mladi Ladi Jazz Festival, Silesian Jasz Festival, Off Festival, Jazzwoche, Męskie Granie. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami, m. in. Stanley Jordan, Chico Freeman, Vinx De Jon Parrette, Jean Luc Ponty, Sarah McKenzie, Michael Rabinowitz, Leszek Możdżer, oraz z zespołami: Skalpel Big Band, Włodek Pawlik Trio, Weezdob Collective, ZK Collaboration. Jest również wykładowcą kontrabasu i gitary basowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Muzyk używa nagłośnienia basowego marki Aguilar. Obecnie ma wzmacniacze AG700 i Tone Hammer 500 oraz kolumny SL 112.
Zdjęcie: Przez Pryzmat Kolejnego

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM