Andrzej Bauer

Andrzej Bauer

Korzysta z wszystkich Moogerfoogerów. „Te urządzenia to jak oldsmobile z najwyższej półki. Fenomenalne analogowe brzmienie, wykończenie i wygląd jak Bentley, a funkcjonalność i zakres działania wykraczające poza ramy “normalności”.

Moogerfoogery pozwalają na niekończące eksperymenty z niekonwencjonalnymi, ale zawsze bardzo „muzycznymi” brzmieniami. Mam przyjemność mieć je wszystkie i są dla mnie źródłem inspiracji i olbrzymiej przyjemności podczas komponowania i muzykowania na elektrycznej wiolonczeli. Nasycają jej brzmienie charakterystycznym dla Moogòw ciepłem i głębią. Polecam wszystkim, których wymagania dotyczące jakości i oryginalności brzmienia – na różnych instrumentach – wykraczają poza standard.”

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM