Analogowy syntezator Uno Synth Pro X

03.08.2023

Analogowy syntezator Uno Synth Pro X

IK Multimedia przedstawia nowy syntezator Uno Synth Pro X

UNO Synth PRO X to parafoniczny syntezator analogowy z podwójnym filtrem, łączący magię analogu z nowoczesnością i wygodą cyfrowego brzmienia. Przenosi serię UNO w nowy wymiar projektowania dźwięku, kontroli i mobilności.

IK Multimedia prezentuje UNO Synth PRO X – , potężny syntezator analogowy, który zaprasza użytkownika do wyruszenia w wyzwalającą dźwiękową przygodę, odkrywając świat nieskończonych możliwości, w którym technologia spotyka się z ponadczasowym urokiem analogowego ciepła.

Od oferowania ekscytujących nowych dźwięków po stanie się centralnym elementem bardziej złożonych zestawów, UNO Synth PRO X reprezentuje idealne połączenie rozszerzalnego i wszechstronnego analogowego silnika dźwiękowego, praktycznych elementów sterujących, przenośności i ceny, co czyni go idealnym wyborem do projektowania dźwięku w dowolnym miejscu.

Od klasycznych do zupełnie nowych brzmień

Sercem UNO Synth PRO X jest unikatowy analogowy silnik dźwiękowy. Dzięki odświeżonemu układowi, nowy UNO Synth PRO X daje użytkownikom natychmiastową kontrolę nad podwójnym filtrem, 3-oscylatorową konstrukcją parafoniczną, 256 presetami, 64-krokowym sekwencerem i wieloma innymi funkcjami.

Aby dodać więcej koloru do brzmienia, dostępny jest ciepły i organiczny, prawdziwie analogowy overdrive, a także 10 efektów studyjnej jakości (w tym nowy pogłos shimmer i modulacje przypominające uni-vibe) w trzech symultanicznych slotach: modulacja, delay i reverb.

Zewnętrzne sygnały mogą być kierowane przez filtry i efekty, oprócz oryginalnego wyjścia UNO, co pozwala na łańcuchowe połączenie wielu jednostek bez użycia miksera.

Więcej możliwości tworzenia i występowania

UNO Synth PRO X oferuje 64-krokowy sekwencer parafoniczny z automatyzacją parametrów, w tym CV i Gate. Posiada funkcję nagrywania krokowego i w czasie rzeczywistym z randomizerem sekwencji (zgodnie z wybraną skalą), umożliwiającą tworzenie skomplikowanych i ewoluujących pejzaży dźwiękowych. UNO Synth PRO X posiada również 10-trybowy arpeggiator z kreatorem patternów.

Oprócz trybów legato, mono i parafonicznych, użytkownicy znajdą nowy tryb Bassline, który modyfikuje zachowanie i interakcję między głównymi częściami syntezatora, takimi jak filtr i obwiednie w ekscytujący i inspirujący sposób.

Kompleksowe, łatwe w użyciu elementy sterujące

UNO Synth PRO X oferuje prostotę i intuicyjność klasycznych syntezatorów z dodatkiem nowoczesnych elementów sterujących. Zapewnia ponad 30 praktycznych elementów sterujących oraz 16-gniazdową matrycę modulacji. Użytkownicy mogą z łatwością zaprojektować najbardziej wyrafinowany schemat modulacji zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych źródeł, w tym kontrolerów MIDI.

UNO Synth PRO X przechowuje 256 edytowalnych przez użytkownika presetów, z których każdy rejestruje pełny tryb pracy silnika dźwiękowego, od oscylatorów po efekty. Presetami można dalej zarządzać za pomocą dołączonego edytora/biblioteki. Edytor działa zarówno jako samodzielna aplikacja, jak i wtyczka w DAW, umożliwiając użytkownikom programowanie i odtwarzanie UNO Synth PRO X tak, jak na instrumencie wirtualnym.

Dostępne złącza obejmują USB-C i 5-pinowe DIN MIDI In i Out, co ułatwia integrację z innymi syntezatorami i komputerami Mac/PC, a przypisywalne złącza CV/Gate pozwalają UNO Synth PRO X swobodnie współpracować z Euroack lub innymi systemami modularnymi.

Soniczny pomocnik

Kompaktowy i ważący mniej niż kilogram UNO Synth PRO X jest idealnym towarzyszem podróży. Może być zasilany przez USB-C i zawiera standardowy zasilacz z wtyczką do gniazda zasilania. Ma dedykowane wyjście słuchawkowe stereo 1/8″, a także zbalansowane wyjścia stereo zapewniające doskonałą jakość dźwięku w każdej sytuacji, zarówno w samolocie, jak i na scenie.

Żaden inny syntezator w tak przenośnym formacie nie zapewnia takiej ilości narzędzi do projektowania dźwięku na wyciągnięcie ręki. UNO Synth PRO X naprawdę umożliwia użytkownikom tworzenie dźwięków, których szukają, niezależnie od tego, czy emulują klasyczne syntezatory analogowe, czy kształtują nowe, unikalne dźwięki.

Bogate analogowe brzmienie:

Wygodne sterowanie

Przenośne narzędzie do występów i projektowania dźwięku

Połącz się ze światem

Instrument, który sam wybierasz

Wybrane parametry techniczne

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM