Kolumna HeadRush FRFR-112

11.05.2018

Kolumna HeadRush FRFR-112

Wyjątkowa precyzja dźwięku i wysoki poziom SPL

Szerokopasmowa kolumna ma moc 2000 W, dwudrożny głośnik 12-cali, dwa wejścia z pełną regulacją i różne opcje montażu, dzięki czemu zapewnia muzykom oszałamiające brzmienie, jakiego oczekują!

Aktywna kolumna szerokopasmowa FRFR-112 jest idealnym uzupełnieniem HeadRush Pedalboard lub każdego innego multiefektu/symulatora wzmacniaczy.

FRFR-112 może się poszczycić 2000-watowym wzmacniaczem, mocnym dwudrożnym głośnikiem 12″, imponująco szerokim zestawem wejść/wyjść i możliwością korekcji dźwięku. W związku z tym znacznie przewyższa wydajność i wymagania użytkowe stawiane przez nawet najbardziej wymagających muzyków.

FRFR-112 oferuje przed wszystkim wyjątkową precyzję dźwięku i wysoki poziom ciśnienia akustycznego (SPL), co zapewnia klarowną projekcję o dokładnie takim charakterze brzmienia, o jaki chodziło muzykowi.

Jej specjalnie przystosowany 12-calowy głośnik niskotonowy i tubowy głośnik wysokotonowy zapewniają precyzyjną charakterystykę częstotliwościową w pełnym paśmie przenoszenia, bez żadnego sztucznego podbarwiania dźwięku – co jest absolutnie niezbędne do przekazania zamierzeń muzyka. Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 127dB i pasmo przenoszenia 46-22 kHz są dowodem wyjątkowej wydajności FRFR-112.

Oprócz świetnej wydajności akustycznej i elektrycznej FRFR-112 zapewnia także łatwość transportu – dzięki wadze ok. 16 kg. Ma także trapezoidalny kształt obudowy i gniazdo umożliwiające montaż na statywie, co sprawia, że można ją ustawiać w dowolny sposób, a stalowa maskownica z perforowanej stali pokrywająca cały przód zapewnia maksimum ochrony głośnika.

Cechy FRFR-112

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM