Aktualizacja oprogramowania systemowego Force do wersji 3.0.5

06.10.2020

Aktualizacja oprogramowania systemowego Force do wersji 3.0.5

Force z rozszerzonymi możliwościami!

Bezpłatna aktualizacja systemu FORCE do wersji 3.0.5 wprowadza Arranger z intuicyjnymi menu nawigacyjnymi, MIDI Multi umożliwiające podłączenie większej liczby urządzeń USB i import sesji Abletona, by móc w pełni korzystać z samodzielnego urządzenia Force.

Samodzielna moc, od początku do końca

Witamy w nowej erze w FORCE wraz z premierą Aranżera. Zaimprowizowane jamy i szkice piosenek mogą teraz zmienić się w gotowe kompozycje za sprawą szybkiego i prostego nagrywania klipów. Nawiguj szybko dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika, umożliwiającego szybką edycję i poprawki za pomocą zaledwie kilku puknięć na ekranie dotykowym. Nie masz pewności, jaką nagrałeś aranżację? Uruchom klipy zamiast liniowej aranżacji aż do złożenia idealnego kawałka. Kiedy twój utwór jest dokładnie taki, jak chcesz, wyeksportuj go do ostatecznego mastera stereo z przetwarzaniem wbudowanych efektów lub jako oddzielne ścieżki audio.

Podłącz swoje urządzenia

FORCE to potężna stacja robocza wyposażona w porty CV / Gate, MIDI Din i USB 3.0. Teraz z MIDI Multi ciesz się bezprecedensową kontrolą ścieżek MIDI. Użytkownicy mają niezależną kontrolę nad ścieżkami MIDI do 32 urządzeń podłączonych przez USB. Podłącz swój koncentrator USB MIDI, który nie wymaga sterowników, i natychmiast uzyskaj dostęp do ulubionych syntezatorów, modułów, efektów oparte na MIDI i wielu innych urządzeń. Łatwo modyfikuj nazwy urządzeń MIDI, warstwy ścieżek MIDI i ustaw zachowanie urządzenia za pomocą funkcji Track i Master. Czy to w studiu, czy na scenie, nawet najbardziej złożone konfiguracje można osiągnąć dzięki możliwościom przekierowania oraz wydajnemu etykietowaniu i kategoryzowaniu.

Udoskonalony sposób pracy, zwiększona wydajność

Kluczem do uwolnienia największego potencjału twórczego jest brak ograniczeń. Nowe funkcje i sposób pracy z FORCE znoszą granice między ich kreatywnością a kontrolerem. Równocześnie kontroluj wiele parametrów za pomocą niestandardowych przypisań pokręteł, aby precyzyjnie efekty wybierania, przetwarzanie lub automatyzacja. Ciesz się zaawansowaną 16-poziomową regulacją dynamiki padów dla każdego stylu. Zwiększ wydajność swoich padów dzięki kontroli modulacji i pitch bend w czasie rzeczywistym. Twórz i zapisuj własne zestawy efektów, ładuj na ścieżkę i kontroluj za pomocą pokręteł makro i informacji zwrotnej na ekranie. Większa moc na wyciągnięcie ręki zapewnia użytkownikom niespotykaną dotąd kontrolę podczas tworzenia.

Integracja z Ableton Live

FORCE jest wstępnie zmapowany, aby sterować Ableton Live bezprzewodowo lub za pośrednictwem kabla Ethernet za pomocą Ableton Link. Ciesz się płynnością pracy, umożliwiającą natychmiastowe przełączanie funkcji FORCE między pracą autonomiczną a funkcją Live Control bez zatrzymywania odtwarzania z żadnego ekosystemu. Aby całkowicie uwolnić się od korzystania z komputera, możesz teraz przenieść swoje projekty Ableton do FORCE.

Najważniejsze cechy oprogramowania systemowego FORCE 3.0.5

Aktualizacja FORCE 3.0.5 jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników stacji roboczej od 6 października 2020 r. na akaipro.com.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM