Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Wireless PRO

13.11.2023

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Wireless PRO

Funkcja dwustopniowego filtra górnoprzepustowego i wiele innych

Z przyjemnością ogłaszamy nową aktualizację oprogramowania sprzętowego dla Wireless PRO.

Podobnie jak Wireless GO II i inne produkty RØDE, Wireless PRO jest w pełni aktualizowalny, co pozwala nam dodawać nowe funkcje i ulepszenia użyteczności poprzez aktualizacje oprogramowania układowego.

Zalecamy regularne podłączanie Wireless PRO do komputera i uruchamianie RØDE Central w celu sprawdzenia nowego oprogramowania sprzętowego, aby zapewnić dostęp do wszystkich najnowszych funkcji. Pamiętaj tylko, aby zaktualizować odbiornik i dwa nadajniki, ponieważ cały system musi mieć to samo oprogramowanie, aby działał poprawnie.

Główną funkcją tej aktualizacji jest dodanie dwustopniowego filtra górnoprzepustowego dla nadajników, który ma zastosowanie zarówno do wbudowanego mikrofonu, jak i dowolnego podłączonego mikrofonu zewnętrznego, takiego jak dołączony Lavalier II. Można go aktywować w RØDE Central, z opcją zastosowania filtra 75 Hz lub 100 Hz do dźwięku.

Filtr górnoprzepustowy, znany również jako filtr dolnozaporowy, usuwa niższe częstotliwości w sygnale audio, co może być przydatne w celu zwiększenia klarowności dźwięku i osłabienia dudnienia spowodowanego szumem wiatru.

Dodaliśmy również możliwość wyłączenia funkcji limitu czasu w nadajnikach. Gdy funkcja limitu czasu jest aktywna, nadajniki automatycznie wyłączą się po 15 minutach, jeśli nie nagrywają i nie są sparowane.
Jest to pomocne w celu zachowania żywotności baterii w przypadku, gdy zapomnisz je ręcznie wyłączyć. Jeśli jednak wolisz pozostawiać nadajniki w swoim talencie przez cały dzień i nie chcesz pamiętać o ich włączaniu za każdym razem, gdy chcesz rozpocząć nagrywanie, możesz teraz wyłączyć tę funkcję.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM