Aktualizacja oprogramowania RØDECaster Pro

16.06.2020

Aktualizacja oprogramowania RØDECaster Pro

Nowa wersja 2.1 najpotężniejszej na świecie konsoli do podcastów RØDECaster Pro

RØDE Microphones ogłasza kolejną dużą aktualizację oprogramowania najpotężniejszej na świecie konsoli do podcastów RØDECaster Pro.

Wersja 2.1 to ważna aktualizacja, która wnosi pełną szczegółową kontrolę nad wszystkimi parametrami przetwarzania, bardziej elastyczne opcje nagrywania i eksportowania podcastów, rozszerzone możliwości pracy wielościeżkowej oraz aktualizację interfejsu RØDECaster Pro i aplikacji Companion.
Nowe funkcje zapewnią podcasterom jeszcze większą kreatywną kontrolę nad ich nagraniami, niespotykaną w żadnej innej konsoli do podcastingu.

Od pojawienia się RØDECaster Pro firma RØDE Microphones odpowiedziała na prośby o nowe funkcje kilkoma aktualizacjami oprogramowania. Wprowadzono nagrywanie wielościeżkowe, nową profesjonalną funkcjonalność, potężne ulepszenia audio i wiele więcej. Ta ewolucja dokonała się w wersji 2.1.
Wersja beta oprogramowania układowego 2.1 została opublikowana na początku kwietnia, co pozwoliło użytkownikom RØDECaster Pro wypróbować nowe funkcje, przekazać opinie i sugestie. Wiele z nich trafiło do ostatecznej wersji oprogramowania systemowego.

Najważniejsze cechy wersji 2.1:

Szczegółowa kontrola parametrów przetwarzania: użytkownicy mogą teraz dostosować wszystkie parametry kompresora RØDECaster Pro, bramki szumów, deessera, APHEX Aural Exciter ™ i Big Bottom ™ oraz filtra górnoprzepustowego. Użytkownicy, którzy wolą prostotę oryginalnych kontrolek przetwarzania RØDECaster Pro, mogą wyłączyć zaawansowany edytor.

Kompresor na szynie głównej: oprócz indywidualnych kompresorów na każdym kanale RØDECaster Pro ma teraz kompresor na wyjściu głównym.

Pomiar według standardów emisyjnych: użytkownicy mają teraz możliwość dodawania precyzyjnych znaczników dBFS do mierników poziomu na ekranie głównym i ekranie nagrywania, aby uzyskać lepszą kontrolę nad poziomami nagrywania.

Overdubbing podkładu dźwiękowego: dźwięk załadowany jako podkład dźwiękowy można teraz nakładać w nieskończoność, umożliwiając użytkownikom tworzenie warstwowych dźwięków, nagrywanie lektora nad muzyką, tworzenie niestandardowych reklam i nie tylko.

Nagrywanie wielościeżkowe w trybie Post-Fader: podczas nagrywania w trybie wielościeżkowym użytkownicy mają teraz opcję nagrywania w trybie Post-Fader, co oznacza, że wszystkie ustawienia przetwarzania, efektów i poziomu zostaną zapisane na wyjściu RØDECaster Pro.

Ulepszone przetwarzanie eksportu podcastów: użytkownicy mają teraz opcję formatowania swoich plików na wszystkie główne platformy podcastów podczas przesyłania podcastów do komputera. Ulepszono także eksportowanie plików WAV.

Zaktualizowana aplikacja Companion: Użytkownicy mogą również dostosowywać wszystkie parametry przetwarzania w czasie rzeczywistym z aplikacji Companion. Narzędzie do aktualizacji oprogramowania systemowego działa teraz również w aplikacji Companion.

Pobierz oprogramowanie w wersji 2.1: rode.com/rodecasterapp.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM