Aktualizacja oprogramowania: Force w wersji 3.0.4 i MPC w wersji 2.7!

18.12.2019

Aktualizacja oprogramowania: Force w wersji 3.0.4 i MPC w wersji 2.7!

Aktualizacja zawiera funkcję Ableton Live Control

Akai Professional ogłasza integrację z Abletonem w najnowszych aktualizacjach Force i MPC!
Nowe oprogramowanie sprzętowe zapewnia sterowanie widokiem sesji, mikserem, efektami i urządzeniami Abletona Live poprzez Wi-Fi dla Force, MPC X i MPC Live.

Force i MPC są wstępnie zmapowane do głębokiej dotykowej obsługi uruchamiania klipów, panelu miksera i oczywiście urządzeń Ableton Live.
Ableton Live Control działa bezprzewodowo przez sieć Wi-Fi z wykorzystaniem Ableton Link. Jest to niezrównany poziom integracji Abletona z urządzeniem samodzielnym. Tryb Ableton Live Control został starannie przygotowany w celu umożliwienia użytkownikom natychmiastowego przełączania się pomiędzy trybem autonomicznym i trybem Live Control bez zatrzymywania odtwarzania na żadnej z platform.

Dzięki integracji z Ableton Control firma Akai Professional płynnie połączyła dwa światy, autonomiczny i Abletona, zapewniając niespotykaną dotąd moc twórczą. Genialne instrumenty wtyczkowe Bassline i Tube Synth, nieskazitelne efekty do przetwarzania dźwięku i doskonałe algorytmy manipulacji próbkami w Force i MPC, w połączeniu z Abletonem i mocą uruchamiania klipów – to wszystko tu jest i czeka na muzyczne ambicje najodważniejszych.

Dan Gill, Senior Product Manager w Akai Professional, powiedział: „Z każdą aktualizacją przedefiniowujemy produkty i poszerzamy zakres ich możliwości. Dzięki tym wydaniom firmware’u dla Force i MPC nasze samodzielne platformy łączą się z Abletonem Live, aby zapewnić muzykom, wykonawcom i producentom niezrównane możliwości twórcze. Po szeroko zakrojonym programie testów beta i wysłuchaniu opinii naszych klientów, jesteśmy zachwyceni, że możemy dostarczyć społeczności produkcyjnej rozwiązanie sterujące dla Ableton Live, wykorzystując jednocześnie czystą moc twórczą największych na świecie autonomicznych rozwiązań produkcyjnych i wykonawczych”.

3.0.4 – Funkcje interfejsu użytkownika

3.0.4 – Sprzętowe elementy sterujące

2.7 – Funkcje interfejsu użytkownika

2.7 – Sprzętowe elementy sterujące

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM