Aktualizacja funkcji 2.4 do procesorów HeadRusha

01.02.2022

Aktualizacja funkcji 2.4 do procesorów HeadRusha

Aktualizacja dotyczy procesorów gitarowych Pedalboard, Gigboard i MX5

HeadRush udostępnia aktualizację funkcji 2.4 dla procesorów gitarowych Pedalboard, Gigboard i MX5.
Biblioteka HeadRush Amp and FX powiększa się o 4 nowe modele wzmacniaczy, 2 nowe pedały overdrive, pedał fuzz i przedwzmacniacz basowy.

HeadRush, uznany innowator produktów gitarowych nowej generacji, ogłosił nową aktualizację funkcji w wersji 2.4 dla procesorów gitarowych Pedalboard, Gigboard i MX5. Na prośbę użytkowników HeadRusha rozszerzona została biblioteka wzmacniaczy o 4 nowe modele oraz dodano 4 nowe, potężne efekty, od klasycznych przesterów po bardzo wyczekiwany preamp basowy.

Nowe wzmacniacze i FX

Aktualizacja 2.4 rozszerza bibliotekę wzmacniaczy o 4 nowe modele, inspirowane 4 kanałami wzmacniacza ENGL® Powerball II z 2011 roku. Te 4 modele obejmują brzmienia od jasnych, dynamicznych clean, przez mocne brzmienia crunch, aż po brutalne metalowe brzmienia z charakterystycznym atakiem.

Basiści otrzymują model B DIST 7000, inspirowany bardzo popularnym przedwzmacniaczem basowym Darkglass® Microtubes B7K Ultra V2.

Uzupełnieniem oferty FX jest klasyczny pedał fuzz oraz dwa nowe pedały overdrive: Oct Fuzz (zainspirowany przez Dunlop® JH-OC1 Octavio), D250 Drive (zainspirowany przez DOD® Overdrive Preamp 250) oraz S1 Drive (zainspirowany przez Boss® SD-1 Super Overdrive).

Jak zwykle, aktualizacja 2.4 Feature Update jest dostępna do pobrania za darmo ze strony HeadRusha.

Aktualizacja 2.4 w skrócie

4 nowe modele wzmacniaczy

4 nowe efekty Distortion

O procesorach gitarowych Pedalboard, Gigboard i MX5

HeadRush dostarcza wszechstronne, realistycznie brzmiące i responsywne modele wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów w kompletnej gamie gotowych do użytku podłogowych procesorów FX. Każdy model zawiera wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia manipulowanie opcjami, aby natychmiast tworzyć i edytować swoje riffy w niespotykanie realistyczny i intuicyjny sposób.

Niezależnie od tego, czy chcesz zanurzyć palce w świecie cyfrowego modelowania dźwięków gitary, czy jesteś weteranem, który chce wyrzeźbić swoje nietuzinkowe brzmienie, Pedalboard, Gigboard i MX5 mają szerokie możliwości zabawy z dźwiękiem, inteligentny interfejs użytkownika zorientowany na gitarę i solidną konstrukcję, która gwarantuje, że dowieziesz swój wymarzony projekt.

Twoje idealne brzmienie jest tylko o krok!

*HeadRush® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy inMusic Brands, Inc. Wszystkie inne nazwy produktów lub firm są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi ich właścicieli. Te znaki towarowe są ich własnością i są używane wyłącznie w celach referencyjnych i nie odzwierciedlają żadnych powiązań właścicieli z firmą inMusic Brands.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM