PREMIERA: MPK mini Special Edition Grey

30.11.2021

PREMIERA: MPK mini Special Edition Grey

Nowy minikontroler MIDI w szarej obudowie

Przedstawiamy MPK mini Special Edition Grey z Akai Professional, trzecią iterację legendarnego, najlepiej sprzedającego się na świecie minikontrolera MIDI, który na nowo zdefiniował sposób, w jaki pokolenie twórców produkuje muzykę.

Wszystko, czego wymaga współczesny producent, mieści się w niewielkim 25-klawiszowym kontrolerze – teraz w szarej obudowie:
– natychmiastowa integracja z ulubioną aplikacją do produkcji muzyki;
– arsenał padów i przypisywalnych elementów sterujących pozwalający przejąć dowodzenie nad każdym aspektem produkcji;
– nowa ulepszona dynamiczna klawiatura Gen 2, która gwarantuje, że Twoje wykonanie zostanie uchwycone przy każdym subtelnym przekształceniu przekazu.

Dla początkujących MPK mini jest kompletnym pakietem narzędzi, jakie są potrzebne, aby skomponować przeboje zupełnie od zera. Zaś dla profesjonalistów MPK mini to najlepszy muzyczny szwajcarski scyzoryk, gotowy do wykonania każdego zadania.

Każdy utwór gdzieś się zaczyna, zatem pozbądź się wszelkich przeszkód, rozpoczynając swój kolejny hit z MPK mini.

Klawiatura Gen 2

Nowością w MPK mini jest ulepszona dynamiczna klawiatura Gen 2, zapewniająca wydajność, jaką  klawiszy dla najlepszych na świecie instrumentalistów. Od fortepianów po piekące syntezatory i soczyste pianina elektryczne, ta klawiatura gwarantuje, że wydobędziesz to, co najlepsze z każdego stylu gry i wirtualnego instrumentu.

Moc padów MPC

Dodaj ten ludzki akcent do swoich ścieżek perkusyjnych za pomocą 8 padów zaczerpniętych bezpośrednio z naszej flagowej serii MPC. Te wrażliwe na prędkość, podświetlane pady MPC z możliwością bankowania zapewniają doskonałe wyczucie i pozwalają na precyzyjne bębnienie i odtwarzanie melodyjnych sampli, które nawet najbardziej wymagający wykonawcy uznają za niezrównane.

Doskonały projekt, solidna konstrukcja

Całkowita modernizacja MPK mini zaowocowała najbardziej luksusowym modelem do tej pory. Dzięki solidnej konstrukcji, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie, łączności typu „plug & play” oraz układowi, który sprawia, że Twoja praca jest mocno za sterami, MPK mini niweluje wszelkie blokady Twojej kreatywności.

Kompletny zestaw startowy do produkcji muzyki

Twoja podróż do muzycznego hitu zaczyna się z MPK mini, a kompletny zestaw startowy do produkcji muzyki jest trasą na mapie do wyznaczonego celu. Zacznij od DAW-u opartego na legendarnym workflow MPC, dodaj pakiety rozszerzeń bębnów i sampli, z których korzystają profesjonaliści z branży, a na koniec dodaj najbardziej wszechstronne dostępne obecnie wirtualne instrumenty wtyczek. Możliwości są nieograniczone. Wydaj hymn letniej imprezy, stwórz kolejną balladę chwytającą za serca na całym świecie lub opracuj ścieżkę dźwiękową dla pokolenia. MPK mini daje Ci wszystkie narzędzia, aby osiągnąć taki poziom sukcesu, jaki chcesz osiągnąć. Polecane oprogramowanie obejmuje MPC Beats, AIR Hybrid, Mini Grand, Velvet i różne pakiety MPC Expansion.

Główne cechy

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM