Nowe sterowniki APC Mini Mk2 i APC Key 25 Mk2

15.12.2022

Nowe sterowniki APC Mini Mk2 i APC Key 25 Mk2

Akai Professional udoskonala sterowniki z linii APC

Poznaj dwie nowe odsłony sterowników z popularnej linii APC marki Akai Professional: APC Mini Mk2 oraz APC Key 25 Mk2.

APC Mini Mk2

Sterownik do wyzwalania klipów dla programu Ableton Live. To najlepsze kompaktowe rozwiązanie do tworzenia muzyki w każdych warunkach. Pozwala dynamicznie sterować sesjami Ableton Live i jest idealnym narzędziem do twórczego zapętlania, remiksowania i eksperymentowania, tak w studiu, jak i na scenie.

APC Key 25 Mk2

Nowa wersja APC Key 25. APC Key 25 Mk2 to wszechstronny i kompaktowy sterownik z klawiaturą MIDI, który za sprawą perfekcyjnego połączenia możliwości wyzwalania klipów i komponowania w oprogramowaniu Ableton Live, płynnie i bezproblemowo sprawdza się zarówno podczas występów, jak i w pracy nad utworami w dowolnym miejscu. Z pomocą APC Key 25 ożywisz swoje oryginalne melodie, struktury akordów czy wielowarstwowe koncepcje harmoniczne.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM