Akai FORCE: Aktualizacja oprogramowania 3.0.1

14.02.2019

Akai FORCE: Aktualizacja oprogramowania 3.0.1

Nowa wersja oprogramwoania do Akai FORCE

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania w wersji 3.0.1 do samodzielnego systemu muzycznego FORCE.
Wraz z aktualizacją pojawiły się nowe funkcje Launch/Note Mode i procesor z bocznym torem regulacji (Mother Ducker).
Zmodyfikowano także preferencje nagrywania oraz ulepszono odsłuch sampli i loopów.

Po oficjalnej premierze FORCE – przełomowego urządzenia do występów na żywo i do produkcji muzycznej – firma Akai Professional ogłosiła wydanie aktualizacji 3.0.1, która wprowadza szereg nowych funkcji i udoskonaleń związanych z przepływem pracy.

Force zaciera granice między współczesnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji muzyki i nową generacją technologii dla występów DJ-skich, ustanawiając precedens dla nowego standardu branżowego. Force łączy wyzwalanie klipów, sekwencer krokowy, sampling, syntezator i ekran dotykowy w jednym samodzielnym, wydajnym urządzeniu. Łączy w sobie niezbędne nowoczesne funkcje z intuicyjnym sposobem pracy, który wykorzystuje Twoją kreatywność dla uzyskania maksymalnych możliwości ekspresji.

Nowa aktualizacja oprogramowania w wersji 3.0.1 wprowadza do urządzenia bardzo innowacyjny tryb Launch/Note. Teraz użytkownicy mogą jednocześnie wykorzystywać kreatywną moc trybu Note podczas rozdzielnego uruchamiania klipów w pojedynczym układzie padu.

Nowa wersja programu zawiera także dodatkowo procesor  Mother Ducker oraz dedykowane wtyczki do efektów. Para tych procesorów, dodana ostatnio także do platformy MPC w wersji oprogramowania 2.4,  pozwala użytkownikom tworzyć efekty z bocznym torem regulacji bez żadnego wysiłku, jedynie poprzez wstawkę w oknie miksera Force.

Wersja obejmuje również szereg udoskonaleń przepływu pracy, w tym:

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM