Adam Audio: S Control

09.11.2017

Adam Audio: S Control

Nowe oprogramowanie do zdalnego sterowania dla monitorów serii S

Firma ADAM Audio wprowadziła nowe oprogramowanie do zdalnego sterowania S Control dla swojej flagowej serii monitorów – S. Oprogramowanie pozwala na zdalną regulację wszystkich parametrów i ustawień korektora EQ potężnej platformy DSP serii S z komputera z systemem Windows lub MacOS.

W związku z tym, że nowe oprogramowanie umożliwia także aktualizację firmware’u monitorów serii S, firma wypuściła pierwszą aktualizację oprogramowania układowego DSP – V1.2, spełniając obietnicę, że DSP serii S jest platformą oferującą ciągłe innowacje.
Oprogramowanie i firmware dostępne są do pobrania za darmo dla zarejestrowanych użytkowników ADAM Audio w nowym dziale firmowej witryny – MyADAM.

O S Control

Nowe oprogramowanie S Control na intuicyjny interfejs graficzny, który może pokazywać na ekranie komputera wszystkie edytowalne parametry jednocześnie, z indywidualnymi regulatorami programowymi dla każdego z nich. Połączenie USB z oprogramowaniem zdalnego sterowania na komputerze pozwala na aktualizacje i umożliwia regulację brzmienia lub wybór presetów bez konieczności dostawania się do panelu tylnego monitorów – jest to szczególnie przydatne, gdy monitory są zabudowane w ścianach.

S Control zapewnia szybki sposób na ustawianie, edycję, zapisywanie i przywoływanie parametrów regulowanych przez użytkownika w monitorach serii S, więc użytkownicy mogą teraz siedzieć w miejscu, w którym miksują, i zmieniać charakterystykę brzmieniową swoich monitorów przy pomocy potężnego procesora DSP, znajdującego się w każdym monitorze serii S. Użytkownicy mogą zapisywać dane presetów na swoich komputerach i przywoływać je w przyszłości, co pozwala na użycie więcej niż pięciu presetów, przechowywanych w wewnętrznej pamięci monitora. Co więcej, użytkownicy S Control będą mieli pewność, że mają wszystkie najnowsze aktualizacje ADAM Audio. Pierwsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego, V1.2, oferuje ulepszoną funkcjonalność i nowe regulacje dla wszystkich monitorów, bazując na programie ciągłego doskonalenia ADAM Audio, jak również na opiniach obecnych użytkowników.

David Angress, prezes ADAM Audio, powiedział:

„ADAM Audio stworzyło potężną platformę DSP dla monitorów serii S, którą z czasem można w łatwy sposób aktualizować. Mamy przyjemność przedstawić nasze oprogramowanie do zdalnego sterownia S Control, które zapewni każdemu właścicielowi monitorów serii S możliwość posiadania zawsze najnowszego oprogramowania układowego, z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, umożliwiającego regulację głośników”.

Nowa flagowa seria monitorów S jest rezultatem klasycznego kunsztu firmy ADAM, połączonego z najnowszymi innowacjami konstrukcyjnymi, nowoczesnymi materiałami i zaawansowanym DSP. Oferuje oszałamiającą klarowność, niskie zniekształcenia, nowe konstrukcje głośników nisko- i średniotonowych oraz debiutujący nowy głośnik wysokotonowy S-ART – nowszą, jeszcze bardziej precyzyjną wersję uznanego, produkowanego ręcznie tweetera X-ART.

Seria S składa się z pięciu modeli w różnych rozmiarach, od najmniejszego: S2V, S3H, S3V, po największe w serii – S5V i S5H.
Innowacje stworzone specjalnie dla serii S obejmują:

Zobacz produkty ADAM AUDIO.

Pozostałe aktualności

DPA World Tour

DPA World Tour

17.04.2018

Serdecznie zapraszamy na całodniowe warsztaty DPA World Tour, podczas których będzie można zdobyć bezcenną praktyczną wiedzę, poszerzyć kontakty i  podzielić […]

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM