Adam Audio: S Control

09.11.2017

Adam Audio: S Control

Nowe oprogramowanie do zdalnego sterowania dla monitorów serii S

Firma ADAM Audio wprowadziła nowe oprogramowanie do zdalnego sterowania S Control dla swojej flagowej serii monitorów – S. Oprogramowanie pozwala na zdalną regulację wszystkich parametrów i ustawień korektora EQ potężnej platformy DSP serii S z komputera z systemem Windows lub MacOS.

W związku z tym, że nowe oprogramowanie umożliwia także aktualizację firmware’u monitorów serii S, firma wypuściła pierwszą aktualizację oprogramowania układowego DSP – V1.2, spełniając obietnicę, że DSP serii S jest platformą oferującą ciągłe innowacje.
Oprogramowanie i firmware dostępne są do pobrania za darmo dla zarejestrowanych użytkowników ADAM Audio w nowym dziale firmowej witryny – MyADAM.

O S Control

Nowe oprogramowanie S Control na intuicyjny interfejs graficzny, który może pokazywać na ekranie komputera wszystkie edytowalne parametry jednocześnie, z indywidualnymi regulatorami programowymi dla każdego z nich. Połączenie USB z oprogramowaniem zdalnego sterowania na komputerze pozwala na aktualizacje i umożliwia regulację brzmienia lub wybór presetów bez konieczności dostawania się do panelu tylnego monitorów – jest to szczególnie przydatne, gdy monitory są zabudowane w ścianach.

S Control zapewnia szybki sposób na ustawianie, edycję, zapisywanie i przywoływanie parametrów regulowanych przez użytkownika w monitorach serii S, więc użytkownicy mogą teraz siedzieć w miejscu, w którym miksują, i zmieniać charakterystykę brzmieniową swoich monitorów przy pomocy potężnego procesora DSP, znajdującego się w każdym monitorze serii S. Użytkownicy mogą zapisywać dane presetów na swoich komputerach i przywoływać je w przyszłości, co pozwala na użycie więcej niż pięciu presetów, przechowywanych w wewnętrznej pamięci monitora. Co więcej, użytkownicy S Control będą mieli pewność, że mają wszystkie najnowsze aktualizacje ADAM Audio. Pierwsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego, V1.2, oferuje ulepszoną funkcjonalność i nowe regulacje dla wszystkich monitorów, bazując na programie ciągłego doskonalenia ADAM Audio, jak również na opiniach obecnych użytkowników.

David Angress, prezes ADAM Audio, powiedział:

„ADAM Audio stworzyło potężną platformę DSP dla monitorów serii S, którą z czasem można w łatwy sposób aktualizować. Mamy przyjemność przedstawić nasze oprogramowanie do zdalnego sterownia S Control, które zapewni każdemu właścicielowi monitorów serii S możliwość posiadania zawsze najnowszego oprogramowania układowego, z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, umożliwiającego regulację głośników”.

Nowa flagowa seria monitorów S jest rezultatem klasycznego kunsztu firmy ADAM, połączonego z najnowszymi innowacjami konstrukcyjnymi, nowoczesnymi materiałami i zaawansowanym DSP. Oferuje oszałamiającą klarowność, niskie zniekształcenia, nowe konstrukcje głośników nisko- i średniotonowych oraz debiutujący nowy głośnik wysokotonowy S-ART – nowszą, jeszcze bardziej precyzyjną wersję uznanego, produkowanego ręcznie tweetera X-ART.

Seria S składa się z pięciu modeli w różnych rozmiarach, od najmniejszego: S2V, S3H, S3V, po największe w serii – S5V i S5H.
Innowacje stworzone specjalnie dla serii S obejmują:

Zobacz produkty ADAM AUDIO.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM