A-Designs – jakość bez kompromisów

25.11.2020

A-Designs – jakość bez kompromisów

Lampowe DI Boxy, doskonałe przedwzmacniacze, korektory i kompresory

A-Designs to marka amerykańskiego producenta działającego w branży już od ponad 60 lat. Firma zdążyła zdobyć bogate doświadczenie w inżynierii, sprzedaży oraz serwisie, i – jak łatwo się domyślić – na wylot zna i rozumie potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pro audio.

A-Designs jest bardzo sprawnym i elastycznym operacyjnie przedsiębiorstwem kontrolującym wszystkie procesy produkcyjne. Dzięki temu wytwarzane przez A-Designs urządzenia zachowują najwyższą jakość, wydajność, mają dopracowaną funkcjonalność, a przy tym nie są drogie. Innowacyjność i kreatywność całego zespołu pracowników A-Designs napędzają ten proces, a bezpośredni kontakt z klientami i odbiorcami pomaga firmie „pozostać sobą”.

Wszystkie linie produktów są sprawdzane w praktyce przez profesjonalistów w „rzeczywistych” środowiskach pracy i poddawane rygorystycznym testom. To zapewnia niezawodność wymaganą zarówno podczas występu czy sesji nagraniowej.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników firma produkuje sprzęt dokładnie taki, jakiego potrzebują: do tworzenia, nagrywania i miksowania i występów na żywo. Ma on zapewnić najlepszą możliwą wydajność w studiu, na scenie i gdziekolwiek będzie to potrzebne.

Do nagrywania są to produkty od wysokiej jakości lampowych DI boxów po doskonałe przedwzmacniacze, korektory i kompresory.
Do miksowania są to linie korektorów i kompresorów zarówno do precyzyjnej edycji dźwięku, jak i jego kreatywne kształtowanie.
Do występów na żywo jest to sprzęt, dzięki któremu przeniesiesz ten dopracowany dźwięk studyjny na scenę: DI boxy, przedwzmacniacze, korektory i kompresory.

Dlaczego powinieneś wybrać produkty A-Designs?

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM