5 lat gwarancji na monitory ADAM Audio!

01.10.2019

5 lat gwarancji na monitory ADAM Audio!

Przedłuż gwarancję do 5 lat i śpij spokojnie

Każdy, kto kupi produkty ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

Standardowa gwarancja udzielona przez producenta wynosi 2 lata.
Zatem po rejestracji nowych produktów zostaje przedłużona o kolejne 3 lata!

Teraz możesz spać spokojnie! Dzięki 5-letniej gwarancji zyskasz pewność, że Twój sprzęt, w który inwestujesz, będzie zabezpieczony.

Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/

Szczegóły: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/

OFERTA SPECJALNA:
Dodatkowo w ramach promocji użytkownik, który w okresie pomiędzy 15.09.2019 i 31.12.2019 kupi produkty ADAM Audio i zarejestruje je na stronie, otrzyma także testowe 100-dniowe darmowe konto w serwisie streamingowym TIDAL Hifi*
* Dotyczy użytkowników z tych krajów, w których jest dostępny TIDAL.

Każdy, kto w okresie promocyjnym zarejestruje jeden lub więcej produktów w ramach przedłużonej gwarancji, automatycznie otrzyma jeden kod kuponu Tidal.
Szczegóły: www.adam-audio.com/en/warranty-terms/#tidal

Zobacz, jak przedłużyć gwarancję:

 

 

 

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM